Home and Office service Usługi dla domu i biura

Atrakcyjne gadżety reklamowe

Do tradycyjnych już gadżetów reklamowych przynależą między innymi garnuszki, ołówki, organizery a także wizytówki. Technologie nadruku nie modyfikują się tu od lat, może tylko dodaje się nowe opcje tj. wydruk fotografii na kubek, jednak istota reklamy w owej formie zostaje niezmienna. Najpopularniejszą formą nadruku na tychże prostych dodatkach jest logotyp przedsiębiorstwa, prawie zawsze jedno bądź dwukolorowe i względnie hasło reklamowe.

firma - odbitka
Napisał: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tradycjonaliści nie zdążają za modą, nie wypatrują wielokolorowych wydruków z zawiłymi kształtami na trudnych do zadrukowania nawierzchniach ale wybierają to co sprawdza się od wielu lat, co jest relatywnie tanie, posiadają swoich przetestowanych dostawców, interesuje ich poligrafia reklamowa i na tym opierają swą politykę reklamową. Jedynie dla bardzo ważnych jak też newralgicznych klientów rezerwują u siebie możność zamówienia bardziej wyszukanego produktu i co za tym idzie zastosowania bardziej zaawansowanych technik nadruku. W takiej ofercie znajdują się grawerowane zestawy do golfa biurowego, szachownice, metalowe zastawy do drinków, bądź komplety przyrządów geodezyjnych z luksusowym wykończeniem. W takich przypadkach najczęściej stosuje się rytowanie, które jest usługą bardziej kosztowną ale w wyższym stopniu dostojną podkreślającą wagę klienta.

firma - odbitka
Napisał: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nadzwyczaj modne w ostatnim czasie gadżety w ekologicznym stylu wymagają nierzadko zastosowania wyjątkowego rodzaju nadruku. Przykładem będą biodegradowlane długopisy reklamowe wyprodukowane ze specjalnego tworzywa z ziarenek kukurydzianych, na jakich stosuje się tamponadruk. Jest to technologia idealna do tychże właśnie niedużych rzeczy o zakrzywionych nawierzchniach jak długopisy lub zapalarki.

Następnym atrakcyjnym gadżetem ekologicznym są ołówki w drewnianej oprawce na których przeważnie inskrypcja odbywa się z pomocą lasera. Czasem kredki nie są pojedynczo znakowane, ale oznakowaniu ulega zapakowanie czy to papierowe czy metalowe. Modne są też nadruki na rzeczach z ekoskóry zgodnie z trendem, iż skóra naturalna jest nieatrakcyjna bo wymaga uśmiercania zwierząt. Inskrypcja na skórze odbywa się za pomocą lasera czy tłoczenia, natomiast znakować firmowymi logo możemy wszystko, począwszy od aktówek, skoroszytów oraz etui na okulary albo karty kredytowe, przez breloki wizytowniki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-14 09:14:52