Home and Office service Usługi dla domu i biura

Hodując we własnym mieszkaniu czworonoga, chcemy ofiarować mu wszystko to na co zasługuje.

Hodując w swoim mieszkaniu psa, chcemy dać mu wszystko to na co zasługuje. Jednak jak się okazuje nie wszystko to co chcemy mu podawać między innymi do jedzenia, rzeczywiście jest dla niego zdrowe i słuszne. W związku z tym warto kierować się wskazówkami doświadczonych hodowców oraz weterynarzy.

Karmy dla zwierząt
Napisał: Tom Woodward
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dlatego, że oni doskonale wiedzą jakie składniki muszą być zawarte w regularnym jadłospisie czworonogów. Jeżeli poszukujemy karmy dla psów, wyróżniające się wysoką jakością, to powinno się ich szukać wyłącznie u sprawdzonych producentów. Tego typu polecanym producentem karm dla czworonogów (przejdź do tej strony) jest chociażby Royal Canin.

Jakimi rzeczami się one wyróżniają w porównaniu do pozostałych karm? Przede wszystkim tym, iż są one dedykowane konkretnym rasom. A jeśli ktoś trzyma mieszańce, to bez najmniejszego kłopotu znajdzie również takie karmy, które będą odpowiednie do ich postury ciała, ciężaru czy też stanu zdrowia. Co posiadają w sobie te firmowe karmy dla kota, czy psa? Przede wszystkim najistotniejsze i równocześnie niezbędne elementy pokarmowe potrzebne do prawidłowego wzrostu czworonoga. Wśród nich wyróżnić można na przykład tłuszcze, węglowodany oraz minerały. Pies ciastka dla psa po zjedzeniu tego typu karmy czuje się najedzony, nie przytyje, a jego sierść jest rzeczywiście w doskonałej kondycji.

Pies rasy chihuahua
Napisał: Helen Penjam
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiadomo jest, iż niektóre rasy psów są bardzo wrażliwe, jeżeli chodzi nawet o same walory smakowe. Zaś produkowane przez tą firmę karmy, realizują nawet te najbardziej wybredne uwarunkowania. Dodatkowo pozostałe czworonogi muszą uważać na własne uzębienie, inne charakteryzują się delikatniejszymi żołądkami.

Sprawdź ciekawą ofertę sklepu weterynaryjnego standardowej karmy, którą dokładnie dopasowujemy do osobistych potrzeb naszego pupila, również w propozycji producenta wyszukamy wiele interesujących smakołyków, w formie kości. Dzięki nim czworonogi mają możliwość pozbycia się osadu z własnych zębów. A na pewno będą przy tym bardzo uradowane, jeżeli w nagrodę otrzymają coś do chrupania. Poza tym pamiętajmy, że psy są drapieżnikami i uwielbiają mięso pod każdą formą. A jeszcze im trudniej jest im coś pogryźć, tym dla nich będzie większa frajda.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-27 08:54:08
Tagi: przekąski, psy, karma