Home and Office service Usługi dla domu i biura

Czym się cechują banery i roll-upy, z jakich powodów wykorzystuje się je tak często w reklamie.

Mimo faktu, że reklama internetowa jest coraz popularniejsza, to mimo wszystko tradycyjne formy nadal z dużą skutecznością stosuje się w niejednej sytuacji. Udając się na przykład na jakieś targi, konferencję czy spotkanie promocyjne z pewnością dużo lepiej sprawdzi się duży, kolorowy roll-up, niż niewielki laptop z migającą reklamą.

Roll-up reklamowy przy wejściu na spotkanie
Napisał: Achim Hepp
Na podstawie: http://www.flickr.com
A że tego typu nośniki są bardzo tanie, łatwe w wykonaniu i przewożeniu, to się po prostu z nich chętnie korzysta. Rollup składa się raptem z paru elementów, czyli rolki, stojaka i nawiniętej na nią reklamowej planszy. Dzięki takiej prostocie rozłożenie go będzie zajmować raptem kilka chwil, a wymiana reklamy niewiele dłużej. Poza tym całość nie waży więcej niż parę kilo i jest zapakowana w poręczną torbę, przez co nawet słabsze osoby bez problemów dadzą sobie radę z doniesieniem na miejsce i rozłożeniem. Dużą zaletą tego nośnika reklamowego jest także skuteczność. Na reklamie można bowiem wydrukować co się tylko chce, a wszystko powinno być bardzo trwałe i estetyczne.

Podobną mobilność i skuteczność mają także banery reklamowe, one też są jednym z klasycznych i niezwykle chętnie wykorzystywanych przy różnego rodzaju akcjach nośnikiem. Doskonale sprawdzają się przy reklamowaniu najróżniejszych usług i produktów, lecz można za ich pomocą reklamować również różnego rodzaju wydarzenia sportowe i kulturalne. W praktyce banery należą do jednej z tańszych metod reklamy, ponieważ typowy koszt ich realizacji wynosi banery Bydgoszcz - (odkryj więcej)kilkuset złotych, zależnie od rozmiaru i użytego materiału. Charakteryzują się również naprawdę dużą trwałością, ponieważ są całkowicie odporne na warunki pogodowe, a sposób wytwarzania gwarantuje, że wydrukowane obrazy cały czas będą wyglądać bardzo dobrze. Podobnie jak przy rollupach, tanie banery są bardzo łatwe do przewożenia.

Z racji tego, że złożone są praktycznie z samej tkaniny, to szybko je można złożyć i przewieźć w inne miejsce. Niezwykle prosty jest też montaż, gdyż po prostu się je przywiązuje przy pomocy jakiś linek i sznurków.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-20 17:48:42