Home and Office service Usługi dla domu i biura

Szukasz idei na podarek dla przyjaciółki? Jeżeli jeszcze nie - zajrzyj już dziś!

Nadchodzące święta wiążą się z lawiną przygotowań. I to nie jedynie tych kulinarnych, ale i połączonych z upominkami dla rodziny. Co kupić dla męża, mamy, kolegi, w miejsce standardowych skarpetek, książek czy kart upominkowych?
Świeżym i bezproblemowym do zrealizowania projektem będzie sprezentowanie pamiątkowego zdjęcia. Niech to będzie wspólna fotografia ewentualnie obraz, jaki druga osoba wyjątkowo ceni. Jednak zamiast dawać małe fotki w szablonowej ramce, możemy wywołać je w dużym formacie.
drukowanie zdjęć
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Ciekawym pomysłem są fotoobrazy, drukowane na płótnie i naciągane na ramę. Takie zlecenie wymaga solidnego sprzętu, dlatego najlepiej, by był to druk wielkoformatowy Warszawa posiada sporo punktów, które specjalizują się realizacją takich zadań Taki obraz wykonany ze zdjęcia może posiadać różne wymiary, powinno się więc pamiętać, ażeby wybrać do niego zdjęcie z odpowiednio wysoką jakością.

Jeśli poszukujesz zbliżonych informacji na omawiany wątek, to też rzuć okiem na sublimacja na tkaninach analogiczne serwisy, które podnoszą tę tematykę.

Jeżeli mamy wątpliwości, każdorazowo można się skonsultować z pracownikiem drukarni. W zastępstwie fotoobrazu możemy w podobny sposób wybrać plakat, chociaż może on okazać się w mniejszym stopniu wytrzymały. Tak czy owak, koszt takiego podarku będzie porównywalny z kupieniem świeżej książki czy też stosownej jakości szlafroka. Nie ma się też czego obawiać - współcześnie tania drukarnia (drukarnia odzieży) to często także dobra drukarnia, bo może zaproponować niższe ceny dzięki pokaźnej ilości klientów.

Fotoobrazy i fachowe plakaty ze zdjęć to często deklarowane wyjście z problemu prezentu dla bliskich. Nie wymaga ono dużego nakładu pracy: wystarczy przekazać samo zdjęcie, chyba że chcemy je samodzielnie obrobić, przykładowo nałożyć na nie filtr lub podrasować kolory. Resztą interesują się pracownicy drukarni, a czas wykonania, naturalnie różny w różnych przedsiębiorstwach, sięga mniej więcej trzech do 5 dni roboczych. Jeśli zainteresujemy się tym przedmiotem już teraz, zostanie nam mnóstwo czasu przed świętami na spokojne ugotowanie pierogów i wypucowanie mieszkania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-27 10:05:16