Home and Office service Usługi dla domu i biura

Nadruki na gadżetach propocyjnych - jak zamówić?

Jeżeli chcemy zamówić nadruk na gadżety promocyjne, ważny jest wybór firmy, która nie tylko wykona zlecenie w określonym terminie, lecz także zapewni usługę doradczą, tak aby gadżety reklamowe wyróżniały się wysoką jakością, nienaganną estetyką, ale przede wszystkim oferowały skuteczność w kontekście promocji naszej marki.

nadruki na gadźetach reklamowych
Napisał: Joseph Nicolia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jakie najważniejsze kroki należy podjąć jeśli mamy zamiar zamówić nadruki na gadżety reklamowe? Na przykładzie koszulek reklamowych, przede wszystkim trzeba ustalić: technikę nadruku (najbardziej adekwatną do projektu, naszych oczekiwań oraz potrzebnego nakładu), dostosowanie projektu graficznego (zależnie od wybranej techniki), rodzaj koszulki na jakiej ma zostać wykonany nadruk (wybrać materiał, fason oraz rozmiarnadruk - (zobacz ciekawy nadruk na tkaninach)każdej z tych kwestii warto wesprzeć się doświadczeniem i wiedzą fachowców. Drukarnia poligraficzna (czytaj więcej) może wskazać optymalne rozwiązanie pod konkretne zapotrzebowanie. Kluczowe czynniki w wyborze drukarni poligraficznej to więc jakość, cena oraz czas realizacji, ale również zaangażowanie w procesie realizacji skutecznych gadżetów reklamowych.

Należy zwrócić uwagę, iż po odbiorze towaru prawie każdy gadżet będzie wyglądał dobrze. Nie ma co jednak oszczędzać na wszystkim, bo to odbije się na złym końcowym efekcie reklamy. Nadruki na gadżetach reklamowych (sprawdź ofertę) powinny wyróżniać się dobrą jakością, by na przykład nie okazało się, że kNadruki (hiperłącze) dostarczona do odbiorcy reklamy po wypraniu nadaje się jedynie na ścierkę. Nie ma złych czy dobrych metod nadruku, aczkolwiek są drukarnie, które źle ich używają. O końcowym efekcie wydruku decyduje wybrana metoda, sprzęt, ale w największym stopniu umiejętności osoby drukującej.

Przy odbiorze towaru należy sprawdzić czy gadżet wygląda dobrze i jakiej jest jakości. Zaniedbanie w takiej sytuacji może odbić się na wizerunku firmy. Kiedy nadruk będzie zawierał błędy, albo gadżet będzie tak marnej jakości, że z pewnością zniszczy się po bardzo krótkim czasie, pamiętajmy, iż wówczas odbiorca reklamy nie będzie obwiniał za to drukarni, ale to właśnie o nas wyrobi sobie niepochlebne zdanie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-03-13 11:11:39