Home and Office service Usługi dla domu i biura

O jakich sprawach pamiętać tworząc plac zabaw? Czemu tak ważne, ażeby miał atesty?

W naszych miastach tworzy się coraz więcej placów zabaw. W przeszłości także ich trochę było, lecz z pewnością nie były tak bardzo jakościowe, jak te obecnie. Używa się do ich stworzenia najlepszych materiałów, przede wszystkim bezpiecznych, dzięki czemu dzieci mogą rewelacyjnie i całkowicie bezpiecznie się tam bawić.

wyposażenie placów zabaw powinno być dokładnie przemyślane, by były miejsca oraz sprzęty dla dzieci w różnorodnym wieku. Dzięki czemu możemy być pewni, iż wszyscy będą się bawić jak najlepiej. Powinny one znajdować się w takich miejscach, żeby wszystkie dzieci miały szansę na zabawę. Wiadomo, że jak w niedzielę pójdziemy na plac zabaw i ujrzymy chmarę rozbrykanych dzieciaków, to jesteśmy w stanie stwierdzić, że wszystko to na nic, gdyż dzieci jak to dzieci, są wszędzie, niemniej każdy plac jest projektowany z głową, z zachowaniem najistotniejszych norm.

place zabaw z atestem
Napisał: Brisbane City Council
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z tego względu place zabaw z atestem są najlepszej jakości, ponieważ gwarantują najlepszą zabawę, a dodatkowo są bezpieczne.

Kliknij ten odnośnik, a potem zdobądź więcej szczegółów w kontekście analizowanej w tym materiale zagadnień. Uzyskasz wtedy szerszą wiedzę.

Znaczy to, iż każdy sprzęt jest stworzony z materiałów, jakie zapewniają bezpieczeństwo, nie istnieje więc ryzyko, że coś się wydarzy w okresie zabawy. Tak samo podłoże na placu zabaw wykonane jest z takich materiałów, które nie grożą, iż w okresie jakiegoś potknięcia dziecko zrobi sobie krzywdę.

Tego rodzaju place z atestem powinny również być właściwie ogrodzone, żeby dziecko podczas zabawy nie oddalało się za bardzo, co może zagrażać wieloma konsekwencjami. Wiadomo, że to rodzic jest opiekunem więc musi stale pilnować dziecka, ale odpowiednio przygotowane place zabaw powinny spełnić najważniejsze normy bezpieczeństwa, żeby zminimalizować ryzyko przykrego zdarzenia (informacje).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-04-14 11:48:14